top of page

LDF PROJEKTS


Latvijas Diabēta federācijas projekts „Rīgas cukura diabēta pacientu sociālā  integrācija sabiedrībā „Nepaliec malā”” guvis atbalstu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursā un tā īstenošana  dos iespēju rīdziniekiem ar 1 tipa cukura diabētu uzzināt vairāk par drošām aktivitātēm un sportošanu, jo cukura diabēta ikdienas līkloči jeb diabēts nevar būt šķērslis aktīvam dzīvesveidam.  Projekta īstenošanas sākuma  semināros tiks veikta aptauja par dalībnieku līdzšinējo iesaisti fiziskajās nodarbēs un pieredzi. Aptaujas rezultāti tiks ņemti vērā bukleta „Fiziskās aktivitātes un sports pacientiem ar 1. tipa diabētu” veidošanā. Bukletā tiks atspoguļota visa nepieciešamā informācija, lai personas ar diabētu varētu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un sportu, tas dos prasmes un motivāciju aktīvākam dzīves veidam.

Uz noslēguma semināru - bukleta prezentāciju tiks aicināti visi interesenti - gan Rīgas izglītības iestāžu pārstāvji, gan diabēta aprūpes speciālisti, diabēta pacienti, bērnu vecāki, gan sabiedrības pārstāvji.

Projekta darbības laiks ir no šā gada februāra līdz novembrim. Tā īstenošana sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu diabēta biedrību un Rīgas Diabēta biedrību. Jau drīz informācija par semināru norises vietu un laiku www.diabets.lv, www.bernudiab.lv, kā arī organizācijas profilos www.Draugiem.lv un www. Facebook.com


Comments


bottom of page