Zvani uz bezmaksas informatīvo tālruni 
un uzzini vairāk par valsts garantēto veselības aprūpi!

8000 1234

 • Vai Tu esi
  Vai Tu esi riska grupā?
 • Kongress
  Kongress 2020
 • Žurnāls
  Žurnāls "Saule"
 • Par
  Par COVID-19
Sākumlapa
Aicinām savā pulkā ikvienu, kas dzīvo vai vēlas dzīvot ar atziņu – 

„Diabēts nav slimība, bet dzīves veids”. 

Ikviens, kas gatavs dalīties ar savu diabēta pieredzi un iegūt jaunas ierosmes, diabēta biedrībā atradīs atbalstu un izpratni. 
 
Kļūsti mūsu biedrs, ja piekrīti, ka tikai kopējiem spēkiem varam risināt tās problēmas, kas saistītas ar veselības aprūpi un finansējuma palielinājumu valsts apmaksātiem medikamentiem un cukura paškontroles līdzekļiem!
Dr. Med Indra Štelmane, Federācijas prezidente

Aktualitātes

Kas jāzina par COVID-19, ja Jums ir diabēts

Kas jāzina par COVID-19, ja Jums ir diabēts

Kā liecina dati, ko aplūkojām arī iepriekšējā rakstā https://ej.uz/Covid19UnDiabets, Covid-19 ir lielāks apdraudējums personām ar jau esošām veselības problēmām, tajā skaitā arī personām ar diabētu ir lielāks risks saskarties ar smagākām komplikācijām vai pat nāvi. Covid-19 ir jauns koronavīrusa paveids, un pētnieki joprojām pēta, kā tie ietekmē imunitāti. Tomēr ir skaidri zināms fakts, ka diabēta pacienta veselība ir pakļauta lielākam riskam arī citos saslimšanas gadījumos – gripa, infekcija utml. Jautājums ir kāpēc? Augsts cukura līmenis asinīs var traucēt balto..

Lasīt vairāk!

"Saule" Nr. 71

Laikā, kad nevaram tikties un parunāt, ceļu pie saviem lasītājiem ir sācis pirmais šā gada   žurnāls "Saule" Nr. 71. Tā lappusēs atradīsiet aktuālu informāciju par situāciju, ar kuru negaidot esam saskārušies – koronarvirusa COVID-19 infekciju un zināt vērtus padomus. Jo pār tādiem var uzskatīt Starptautiskās Diabēta federācijas ekspertu paziņojumu, kā tieši personām ar diabētu izvairīties no saslimšanas. Savukārt zināt slimības dienu noteikumus, lai kontrolētu diabētu jebkuras blakus saslimšanas laikā, noderīgi ikvienam.  Bez tam..

Lasīt vairāk!
KĀ COVID-19 IETEKMĒ PERSONAS AR DIABĒTU

KĀ COVID-19 IETEKMĒ PERSONAS AR DIABĒTU

Covid-19 ir pilnīgi jauns koronas vīrusa paveids, tāpēc šobrīd pieejamā informācija vēl ir nepilnīga, un nav noskaidrots viss par šo slimību. Turpinājumā pieejamā informācija ir balstīta uz šobrīd zināmajiem faktiem. Apzināmies, ka tas satrauc ik vienu no mums, īpaši tos, kuriem papildus ir citas saslimšanas. Ir daudz neatbildētu jautājumu, tomēr varam sniegt jums dažas atbildes.   Vai personām ar cukura diabētu ir lielāka iespēja saslimt ar COVID-19? Personām ar cukura diabētu nav lielāka iespēja saslimt ar COVID-19, tā ir līdzvērtīga a..

Lasīt vairāk!

Digitālā dienasgrāmata

ienākt!

Digitālā dienasgrāmata izstrādāta sadarbībā ar: