top of page

SEMINĀRS PAR AKTĪVU DZĪVESVEIDU


Latvijas Diabēta federācija un Rīgas Diabēta biedrība aicina rīdziniekus ar 1. tipa cukura diabētu uz informatīvo semināru par aktīvu dzīvesveidu sestdien, 26. maijā, viesnīcā “Monika Hotel”, Rīgā.

Seminārā Rīgas Stradiņa universitātes profesore, endokrinoloģe Ilze Konrāde skaidros, kas jāņem vērā pacientiem ar 1. tipa diabētu dažādu fizisko aktivitāšu laikā un kā izvairīties no nevēlamām glikozes līmeņa svārstībām. Savukārt rehabilitologs Matīss Mežals stāstīs par dažādiem fizisko aktivitāšu veidiem un kā efektīvi plānot savas aktivitātes. Pasākumā piedalīsies arī LDF prezidente, endokrinoloģe Indra Štelmane. Papildus semināra gaitā būs iespējams konsultēties ar speciālistiem, iegūt informāciju par jaunākiem diabēta aprūpes palīglīdzekļiem (glikometriem)  un savstarpēji dalīties pieredzē, piedalīties aptaujā, kā arī saņemt informatīvos materiālus un iestāties Rīgas Diabēta biedrībā.

Seminārs “Cukura diabēta ikdienas līkloči jeb diabēts nav šķērslis aktīvam dzīvesveidam” 26. maijā norisināsies “Monika Hotel” konferenču zālē, Elizabetes ielā 21, Rīgā, sākums pl.10.00. Piedalīties pasākumā aicināti visi Rīgas iedzīvotāji ar 1. tipa cukura diabētu vecumā no 19 gadiem. Papildu informācija un pieteikšanās dalībai, zvanot pa tālruni: 29511689.

Papildu informācija un pieteikšanās dalībai, zvanot pa tālruni 29511689 vai rakstot uz e-pastu diabetafederacija@gmail.com.

Informatīvais seminārs un pacientu aptauja tiek organizēti LDF un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrības integrācijas programmas  projekta “Rīgas cukura diabēta pacientu sociālā integrācija sabiedrībā „Nepaliec malā”” ietvaros.

Comments


bottom of page