top of page

SDF DIABĒTA KOMPLIKĀCIJU KONGRESS HIDERABADĀ


2018. gada SDF Diabēta komplikāciju kongress Hiderabadā no 25. līdz 27. oktobrim.

Šis kongress ir pirmais šāda veida pasākums tiešās izglītības pasākumu sērijā, ko izstrādājusi Starptautiskā Diabēta federācija (IDF), lai novērstu diabēta komplikācijas un uzlabotu aprūpi cilvēkiem, kuri saskaras ar šīs slimības komplikācijām.

Šis globālais kongress veltīts VISA veida komplikācijām – hroniskām un akūtām – tostarp kardiovaskulārajai disfunkcijai, nefropātijai, retinopātijai, neiropātijai, perifēro artēriju slimībai, pēdām, nealkoholiskajai taukaino aknu slimībai, policistisko olnīcu sindromam, kā arī akūtām hiperglikēmiskām krīzēm un jaunumiem par jaunākajiem pieejamajiem līdzekļiem, tostarp kardiovaskulāro iznākumu pētījumiem. 

Dalībniekiem būs iespēja uzzināt par jaunākajiem pētījumiem, ārstēšanu un līdzekļiem diabēta komplikāciju ierobežošanā un ārstēšanā. Dalībnieki varēs aplūkot uz vietas ierīkoto izstādi, kurā tiks demonstrēti jaunākie sasniegumi saistībā ar diabēta komplikāciju aprūpi un tehnoloģijām. Šīs sanāksmes mērķis ir izveidot kopīgu atskaiti par vienkāršiem un efektīviem klīniskajiem ieteikumiem dažādu komplikāciju gadījumos.

Tajā piedalīsies vairāk nekā 100 starptautiski lektori. Programmas apraksts ir pieejams kongresa tīmekļa vietnē:


Comments


bottom of page