top of page

LATVIJAS BĒRNU UN JAUNIEŠU DIABĒTA BIEDRĪBAS KOPSAPULCE


Latvijas bērnu un jauniešu diabēta biedrība laipni aicina vecākus, kuru ģimenē aug bērns ar cukura diabētu, kopā ar bērniem piedalīties biedrības organizētajā ikgadējā biedru kopsapulcē, kas notiks šā gada 25.martā Rīgas skolēnu pils zālē (3.stāvā), Kr. Barona iela 99, Rīgā (Braukt ar 6. tramvaju līdz pieturai – Daugavas sports nams)  no plkst. 10.00 – 14.30


Bērniem paredzētas nodarbības ar audzinātāju, tikmēr vecāki atskatīsies uz biedrības 27. darba gadiem, kā arī iepazīsies un apspriedīs biedrības šodienas aktualitātes.


Pasākuma laikā tiks sniegta papildus informācija par plānotajām šī gada vasaras nometnēm bērniem no 4- 10 gadiem un pusaudžiem no 12 – 16 gadiem. Būs iespējams uz vasaras nometnēm jau pierakstīties.  


Paredzēta biedrības izdotā bukleta ”Skolotājiem un bērnudārzu darbiniekiem” atvēŗšana. Būs iespējams saņemt bukletus sava bērna bērnudārza audzinātājai vai skolotājiem. 


Pasākumā varēs saņemt arī citus informatīvus materiālus, žurnālu “Saule”, iestāties biedrībā, kā arī iepazīties ar medicīnisko firmu jaunumiem diabēta palīglīdzekļu izstādē. 


AICINIET LĪDZ JAUNUS BIEDRUS!


Vairāk informācijas pie biedrības valdes priekšsēdētājas Ināra Pužules, tālrunis 29484909. 

Comments


bottom of page