top of page

LABĀKĀS MOBILĀS APLIKĀCIJAS DIABĒTA PACIENTIEM


Nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm, lietojot medikamentus un sekojot ārstēšanās plānam, cilvēki ar diabētu spēj sadzīvot ar slimību un saglabāt labu dzīves kvalitāti.  Taču nemitīga diabēta kontrolēšana var kļūt par izaicinājumu. Lai atvieglotu ikdienas gaitas, esam apkopojuši mobilās aplikācijas, kuras radītas klientiem ar diabētu, kā arī tādas, kuras palīdzēs ievērot veselīgu dzīvesveidu jebkuram.

Fooducate

 • Bezmaksas (papildu maksas iespējas)

 • Pieejams Iphone lietotājiem

Aplikācija Fooducate apsola būt Jūsu treneris ceļā uz svara zaudēšanu. Šī lietotne piedāvā vērtēšanas sistēmu, kura palīdzēs veikt gudras izvēles, norādot konkrētā ēdiena plusus un mīnusus, kā arī kontrolēs uzņemtā cukura, ogļhidrātu un krāsvielu daudzumu. Papildus tam varēsiet atzīmēt arī savu garastāvokli, miega ilgumu un fizisko slodzi. Atbalstu varēsiet saņemt lietotnes kopienā, uzdodot sev interesējošus jautājumus un saņemot padomus. Lai arī Fooducate ir bezmaksas aplikācija, samaksājot fiksētu naudas summu, varēsiet pielāgot savu kontu speciālai diētai vai alerģijām.

Glooko

 • Abonements 59.99 ASV dolāri gadā

 •  Pieejams Iphone un Android lietotājiem

Lietotne Glooko apkopo visus Jūsu rādītājus vienuviet. Izstrādāta speciāli diabēta kontrolēšanai, aplikācija uzskaita lietotos medikamentus, uzņemtos ogļhidrātus, kā arī citus ar dzīves stilu saistītus rādītājus. Tā spēj integrēt un apkopot glikozes monitorēšanas sistēmu, asins glikozes mērītāju, insulīna pumpju un fitnesa sekotāju datus. Grafiki un diagrammas parādīs Jūsu veselības progresu reālajā laikā, paredzēs tendences un salīdzinās datus ar vēsturi. Vēlāk šo iekrāto informāciju varēsiet nosūtīt saviem ārstiem. Lieti noderēs arī opcija, kura atgādinās par maltīti vai medikamentu lietošanu.

Health2Sync

 • Bezmaksas

 • Pieejams Iphone un Android lietotājiem

Galvenā Health2Sync priekšrocība ir lietotnes veidotāju izpratne par to, ka sadzīvošana ar diabētu brīžiem var radīt vientulības sajūtu. Tieši tādēļ tā dod iespēju uzaicināt draugus vai ģimenes locekļus papildu atbalstam un motivācijai. Aplikācija pārskatāmi attēlo svarīgākos statistikas datus informācijas panelī, kā arī dod iespēju padziļināti aplūkot atsevišķus rādītājus, piemēram, asinsspiedienu, svaru un glikozes līmeni asinīs. Ir iespējams eksportēt laika gaitā apkopotos datus. Ja piedzīvojat pēkšņu garastāvokļa maiņu vai simptomus, dienasgrāmatā varat meklēt iemeslus, kas tos izraisījis.

Glucosio

 • Bezmaksas

 • Pieejams Iphone un Android lietotājiem

Šī aplikācija veidota speciāli 1. un 2. tipa diabēta klientiem. Tā apkopo tādus būtiskus rādītājus kā glikozēto hemoglobīnu jeb A1c, ķermeņa svaru, ketonu un holesterīna līmeni, kā arī asinsspiedienu. Šī lietotne palīdzēs ne tikai Jūsu veselības uzturēšanā, bet ar Jūsu atļauju anonīmi nosūtīs datus diabēta pētniekiem. Pašlaik ir iespējams dublēt savus datus Google diskā un kopīgot tos kā CSV failu.

Diabetes Tracker with Blood Glucose/Carb Log by MyNetDiary

 • 9,99 ASV dolāri

 • Pieejams Iphone un Android lietotājiem

MyNetDiary datu apkopošanu pārnes jaunā līmenī. Šī lietotne palīdz kontrolēt ne tikai 1. un 2. tipa diabētu, bet arī  prediabētu un gestācijas diabētu. Pateicoties tādām iebūvētām funkcijām kā GPS un svītrkods skenerim, aplikācija automātiski ierakstīs gan  fiziskās aktivitātes, gan patērēto produktu uzturvērtību. Iespējams kontrolēt arī ūdens patēriņu, ķermeņa svaru, A1c un holesterīnu. Personīgā progresa apkopojums un virtuālās apmācības Jums palīdzēs labāk izprast veidus, kā parūpēties par savu veselību.

MySugr: Diabetes logbook app

 • Bezmaksas (papildu maksas iespējas)

 • Pieejams Iphone un Android lietotājiem

            Šī aplikācija sola būt Jūsu slepenais ierocis cīņā pret diabētu. Tā spēj sinhronizēt datus ar citām ierīcēm, kā arī mudina uz dažādiem izaicinājumiem un sniedz atsauksmes par izdarīto, lai Jūs būtu motivēts sasniegt savus mērķus. Papildus tam lietotne novērtē Jūsu glikozētā hemoglobīna (A1C) līmeni un pārskatāmi parāda citus ar diabētu saistītus datus, katram gadījumam dublējot uzkrāto informāciju. Aplikācija pieejama bez maksas, taču, ja vēlaties saņemt atgādinājumus par cukura līmeni asinīs, veselīgu maltīšu fotoattēlus, kā arī iespēju eksportēt datus kā PDF vai Excel failus, varat iegādāties Pro versiju par 2,99 ASV dolāriem mēnesī vai 27,99 ASV dolāriem gadā. Šī aplikācija piedāvā arī personalizētu izglītojošu informāciju no sertificētiem diabēta pedagogiem, taču mēnesī tas izmaksās 19,99 ASV dolārus vai  199,99 ASV dolārus gadā.

BG Monitor

 • Bezmaksas (papildu maksas iespējas)

 • Pieejams Android lietotājiem

Šīs aplikācijas galvenais mērķis ir padarīt diabēta kontrolēšanu pēc iespējas vienkāršāku. Tā nodrošina vieglu un saprotamu datu ievades sistēmu, kura aprēķina Jūsu insulīna līmeni, kā arī skaidri attēlo Jūsu datus. Kad glikozes līmenis Jūsu asinīs būs par zemu, lietotne par to brīdinās. Viens no BG Monitor bonusiem ir dažādās iespējas, piemēram, Jūs varat iestatīt personalizētus mērķus glikozes līmenim asinīs un pievienot vairākus insulīna tipus. Tas Jums palīdzēs noteikt, vai lietojat pareizos medikamentus piemērotās devās un īstajā laikā. Tāpat kā vairums aplikāciju, arī šī piedāvā eksportēt iekrātos datus kā CSV failu, kā arī dublē tos Google diskā.

Diabetes in Check: Coach, Blood Glucose & Carb Tracker

 • Bezmaksas

 • Pieejams Iphone lietotājiem

Lietotne Diabetes in Check tika izveidota sertificētu diabēta pedagogu vadībā ar mērķi palīdzēt regulēt 2. tipa diabētu. Tā sola sniegt palīdzīgu roku, regulējot glikozes līmeni asinīs, kā arī  ievērojot sportisku dzīvesveidu, veselīgu uzturu un samazinot ķermeņa svaru. Papildus standarta datu apkopošanai aplikācija pievērš īpašu uzmanību proaktīvai ēšanai un sportošanai.  Tā nodrošina atsauces uz labākajiem ēdieniem un diabētam draudzīgām receptēm, kā arī personalizētiem uztura plāniem. Noderīga arī ir aplikācijā atrodamā izglītojošā informācija un iespēja iestatīt savus veselības mērķus. Kā papildu atbalsts kalpos kopienas ziņu dēlis, kurā iespējams iepazīties ar veiksmes stāstiem un uzdot sev interesējošus jautājumus.

BeatO

 • Bezmaksas

 • Pieejams Iphone un Android lietotājiem

Cukura diabēta kontrolēšanas atslēga ir izpratne par to, kad un kādēļ palielinās cukura līmenis asinīs. BeatO aplikācija sniedz nepieciešamos instrumentus un analīzi ķermeņa izzināšanai, lai ar laiku Jūs paši spētu paredzēt glikozes līmeņa izmaiņas. Šī lietotne iedrošina Jūs izglītoties, nodrošinot padomu gan par ikdienišķiem tematiem, gan īpašiem gadījumiem, piemēram, tetovējuma iegūšanu, būdams diabēta slimnieks.

Opmerkingen


bottom of page