top of page

CUKURA DIABĒTA ĀRSTĒŠANAS ROKASGRĀMATA


Tuvojoties Pasaules Diabēta dienai ceļu pie saviem lasītājiem - pacientiem ar 2. tipa diabētu, kas diabēta ārstēšanā izmanto tabletes, sākusi Latvijas Diabēta federācijas un SIA Berlin-Chemie/Menarini Baltic atbalstītais jaunais informatīvais materiāls – “Cukura diabēta ārstēšanas rokasgrāmata”.

Grāmatas autori ir Diseldorfas (Vācija) diabēta apmācības skolas veidotāji un zinoši diabēta apmācības eksperti, medicīnas doktori Viktors Jurgens, Monika Grīsele un Peters Kronsbeins.

Grāmata, kas ieguvusi lielu popularitāti ar savas praktisko pieeju diabēta pašaprūpes jautājumiem ne tikai Vācijā, bet arī daudzās citās valstīs, nu pieejama arī Latvijā! Tā ir noderīga ikvienam pacientam ar 2. tipa diabētu, kas nelieto insulīnu, ne tikai lai paplašinātu redzes loku par cukura diabētu un tā ārstēšanu, bet arī dod praktiskus padomus kā ikdienā labāk sadzīvot ar diabētu un to kontrolēt, lai saglabātu lielisku pašsajūtu, dzīvesprieku un labu veselību.

Latvijas Diabēta federācija pateicas autoriem, kas bez atlīdzības nodeva grāmatu tulkošanai un izdošanai latviešu valodā. Tāpat milzum liels paldies SIA Berlin-Chemie/Menarini Baltic par rasto grāmatiņas publicēšanas iespēju.

Par grāmatu “Cukura diabēta ārstēšanas rokasgrāmata” varat interesēties diabēta biedrībās (sadaļā BIEDRI varat atrast diabēta biedrību kontaktinformāciju)  vai Latvijas Diabēta federācijā. 


Ar grāmatu varat iepazīties aktivizējot šo saiti:

InsulinGramata_4
.pdf
Download PDF • 20.99MB

Comments


bottom of page