top of page

ŽURNĀLS “SAULE”NR. 72 ZINĀT GRIBOŠIEM LASĪTĀJIEM


Pie saviem lasītājiem dodas žurnāla “Saule” jaunais izdevums Nr. 72.

Šoreiz jau tā pirmā lappuse uzrunā un liek aizdomāties katram lasītājiem par savu valodu un runas veidu, kas, kā zināms, atspoguļo mūsu domāšanu. Vai apzināmies vārda spēku? Vai esam apzināti savas runas kontrolē?

Kā parasti žurnāla  lappusēs -  aktuāla un noderīga informācija gan par bērnu ar diabētu vecāku centieniem, gan padomi un speciālistu ieteikumi. Turpinām sarunu par mikrobiomu, šoreiz saistībā ar 2. tipa diabētu, atgādinām par ketonvielām, pēdu kopšanu un publicējam dažas vienkāršas, bet gardu “našķu” receptes, kurās izmantots saldinātājs, kā arī  atbildes uz jautājumiem.

Lai nevadītos pēc pieejamām dažādām nepārbaudītām, bieži vien nespeciālistu publikācijām presē un interneta vietnēs, esam sagatavojuši un aicinām iepazīties ar Starptautiskās Diabēta federācijas ekspertu akceptēto JCMRA  paziņojumu par uzticēšanos vakcīnām.

Ne vienmēr katram pašam iespējams saņemt aptiekās recepšu zāles. Tagad “Mēness aptiekas” nodrošina recepšu zāļu piegādi mājās. Kā saņemt šādu pakalpojumu uzzināsiet žurnāla lappusēs.

Tagad žurnāls  skatāms un lasāms arī mūsu mājas lapā sadaļā SAULE

ความคิดเห็น


bottom of page