top of page

ŽURNĀLS SAULE 75


Priecājamies visiem darīt zināmu, ka žurnāla “Saule” Nr. 75 jau devies pie saviem lasītājiem. To iespējams saņemt novadu diabēta biedrībās, kā arī Rīgas Diabēta biedrībā , Rīgā Daugavgrīvas ielā 68A, kur viegli nokļūt ar sabiedrisko transportu – autobusu Nr. 3 vai Nr. 245A līdz pieturai “Upesgrīvas iela”, iepriekš sazinoties pa tālruni 20266272.

Laikā, kad ir pieejama droša un efektīga aizsardzība pret COVID saslimšanu vai vismaz vieglāku slimības gaitu un speciālisti brīdina par atkārtotu saslimšanas vilni pavisam drīz rudens pusē, ir vieglprātīgi nogaidīt.  Tā vietā ir jānoskaidro neskaidrie jautājumi un jādodas vakcinēties. Tieši žurnālā mēs par vakcīnām un vakcināciju turpinām sniegt objektīvu informāciju, faktus un skaidrojumus. Šinī izdevumā kliedēsim sabiedrībā klīstošos mītus, kā arī varēsiet uzzināt kā vīrus iekļūst organismā un kā vakcīnas darbojas. 

Žurnālā uzzināsiet , kā padarīt savu prātu asu un gadiem ilgi saglabāt  prāta spējas, kas ir šķiedrvielas un cik daudz tās dienā jāapēd, ja vēlamies ēst veselīgi. Saņemsiet dažus padomus vieglākai gaitai un skaidrojumu, vai cukurs tiešām ir pilnīgi izslēdzams no ēdienkartes. Jūs sagaida gardu un viegli pagatavojamu ēdienu receptes un vēl daudz kas cits noderīgs.

Par to varat pārliecināties paši, jo tagad žurnālu iespējams izlasīt sadaļā “SAULE”


Comments


bottom of page