top of page

ŽURNĀLS SAULE


Esam priecīgi informēt, ka, tuvojoties Pasaules Diabēta dienai, ceļu pie saviem lasītājiem sācis šā gada jaunais  žurnāla “Saule” izdevums, Nr. 67. 

Pasaules Diabēta diena šogad noris ar devīzi “Diabēts un ģimene” . Ģimenei un kopā ar ģimeni pavadītam laikam ir liela nozīme katra cilvēka dzīvē. Kad ģimenē kādam tās loceklim konstatē diabētu, visiem nākas mainīties un piemēroties jaunajiem apstākļiem – par to uz pārdomām aicina jau redakcijas sleja.   

Tālāk mūsu žurnāla lappusēs uzzināsiet kas jauns diabēta pacientu aprūpē un ārstēšanā gaidāms ar nākošo gadu, vai ar e-recepti, kā agrāk ar recepti papīra formā, aptiekā var izņemt zāles saviem tuviniekiem, ieraudzīsiet solīto informāciju par diabēta apmācību kabinetiem – šoreiz par diabēta apmācības kabineta darbu P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā. Lasot žurnālu uzzināsiet, kāpēc zūd muskuļu spēks un kā no tā izvairīties, kā parūpēties par savām pēdām izvēloties apavus, kā aptiekās neapmaldīties zivju eļļas piedāvājumos. Noderīga būs informācija par piena produktiem uzturā un iespējams pagatavosiet piedāvāto recepti, sagatavojot gardu ķirbju-siera podiņu. Bet redzeslauku paplašinās informācija par Nobela prēmijas laureātiem medicīna 2017. gadā.  Uzzināsiet arī par aktivitātēm vasaras periodā Latvijas Bērnu un jauniešu diabēta biedrībā.

Žurnālu iespējams saņemt diabēta biedrībās novados vai Rīgas Diabēta biedrībā, Rīgā, Daugavgrīvas ielā 68A (satiksme ar autobusu Nr  3, 245A līdz Ūdens ielai) ,  trešdienās pēc plkst. 11, interesēties trešdienās pa tālruni 20266272.

Tagad žurnālu iespējams izlasīt arī mūsu mājas lapas sadaļā “SAULE”.

bottom of page