top of page

ŠĀ GADA PIRMAIS ŽURNĀLS “SAULE„


Ar prieku informējam, ka ceļu pie saviem lasītājiem sācis šā gada pirmais  žurnāla “Saule” izdevums, Nr. 65. 

Diabēta ārstēšanas iespējas un veselības atgūšana – tās ir jomas, kur paši pacienti ar diabētu un sabiedrība kopumā , visvairāk gaida jaunas iespējas.   Lai gan slimības pilnīga uzveikšana un izārstēšanās ir vēl tikai nākotnes sapnis, tomēr tieši pēdējos gados ārstēšanas un kontroles iespējas ir strauji attīstījušās un tās ienāk arī pie mums Latvijā.  Taču neskatoties uz jauno medikamentu un tehnoloģiju straujo attīstību, pašu pacientu loma slimības veiksmīgas ārstēšanas un kontroles procesā nebūt nav mazinājusies - joprojām vairāk  kā  60% izdošanās ir atkarīga no katra paša.

Mūsu žurnāla lappusēs uzzināsiet kas jauns diabēta pacientu aprūpē un ārstēšanā šogad mainījies,   kur darbu uzsākuši pirmie 11 diabēta apmācības kabineti,  un kā saņemt šo valsts apmaksāto pakalpojumu. Noderīga būs arī informācija par Latvijā pieejamiem medikamentiem diabēta ārstēšanā, kā izvēlēties sev piemērotu insulīna injektora adatu un  uzzināsiet vairāk par insulīna sūknīšiem. Atradīsiet padomus, kas jāņem vērā dodoties uz pasākumiem ārpus mājas, kāpēc dažkārt rodas gremošanas problēmas un kā tās risināt. Uzzināsiet arī par notikušo mūsu diabēta biedrībās.

Žurnālu iespējams saņemt diabēta biedrībās novados vai Rīgas Diabēta biedrībā, Rīgā, Daugavgrīvas ielā 68A (satiksme ar autobusu Nr  3, 245A līdz Ūdens ielai) ,  trešdienās pēc plkst. 11, interesēties trešdienās pa tālruni 20266272.

Tagad žurnālu iespējams izlasīt arī mūsu mājas lapas sadaļā “SAULE”.

Comments


bottom of page