top of page

ŠĀ GADA OTRAIS ŽURNĀLA “SAULE” IZDEVUMS NR. 69.


Kā parasti vasaras mēnešos, ceļu pie lasītājiem sāk šā gada otrais žurnāla “Saule”  izdevums Nr. 69.

Lai gan vasara ir laiks, kad atpūsties pie upes, ezera vai jūras, vai garajos vakaros doties lēnās pastaigās un sajust kā krēsla lēnām piepilda laukus un pilsētas, un noķert vēl pēdējos saules glāstus pirms tā lēni aizslīd aiz apvāršņa, taču tas var būt arī piemērots laiks lai par diabētu un ar to saistītām lietām izstāstītu saviem mīļajiem tieši un atklāti, daloties savās emocijās, šaubās un  grūtībās. Jo diabēta kontrole ir kā ceļš mūža garumā, kurā nav jādodas un šķēršļi jāpārvar vienam.  Saprotoši un atbalstoši ceļabiedri padarīs šo ceļu vieglāk ejamu.

Kā kompasu ceļojumam diabēta pasaulē, varat līdzi ņemt mūsu žurnālu “Saule”! Tur atradīsiet norādes, brīdinājuma zīmes, labestīgus padomus un pieredzes atklāsmes, kas palīdzēs noturēties uz ne visai platā “normoglikēmijas” (normāls glikozes līmeņa intervāls)  ceļa, izvairīties no asiem pagriezieniem hipoglikēmiju džungļos un iemaldīšanās diabēta komplikāciju labirintos.  Uzzināsiet, ko par pacienta un ārsta attiecībām domā mūsu Veselības ministre, kā atpazīt pirmās sirds mazspējas pazīmes, noskaidrosiet, kas slēpjas zem vārda “tauki” un vēl daudz ko citu.

Žurnālu iespējams saņemt diabēta biedrībās novados ( skatīt žurnāla26. lpp biedrību kontaktinformāciju) vai Rīgas Diabēta biedrībā, Rīgā, Daugavgrīvas ielā 68a (satiksme ar autobusu Nr 3 vai 245A līdz Ūdens ielai), trešdienās pēc plkst 11. Interesēties trešdienās pa tālruni  20266272.

Tagad žurnālu iespējams izlasīt arī mūsu mājas lapas sadaļā “SAULE”.

コメント


bottom of page