Zvani uz bezmaksas informatīvo tālruni 
un uzzini vairāk par valsts garantēto veselības aprūpi!

8000 1234

Dzīve ar diabētu

4 izaicinājumi cilvēkiem ziemā

4 izaicinājumi cilvēkiem ziemā

Auksto laikapstākļu ietekmē, kam pa vidu ik gadu aizrit svētku brīvdienas un gadu mija, var būt grūtāk saglabāt vēlamu glikozes līmeni asinīs un kontrolēt diabētu. Kādi ir bieži sastopami izaicinājumi personām ar diabētu ziemas sezonā un kā tos efektīvi pārvarēt? Lasi mūsu sagatavotajā rakstā! 4 ziemas sezonas  izaicinājumi   Ziemas periods personām ar diabētu var šķist mānīgs. Piemēram, augsts cukura līmenis asinīs var likt domāt, ka Tev ir silti pat tad, ja patiesībā ķermenis ir manāmi atdzisis. Ziema var ietekmēt arī citus diabēta aprūpes aspektus. Uzzini, kas &scaron..

Lasīt vairāk!
Iznācis žurnāls SAULE Nr. 76

Iznācis žurnāls SAULE Nr. 76

Arī šogad, kā tas jau ierasts īsi pirms Pasaules Diabēta dienas 14. novembrī , iznācis un uz novadu diabēta biedrībām, diabēta apmācības un endokrinologu kabinetiem devies mūsu šī gada  pēdējais žurnāla “Saule”  Nr. 76 numuriņš. To var saņemt arī federācijas birojā Rīgā, Daugavgrīvas ielā 68A, taču, ņemot vērā COVID 19 pandēmijas laikā noteiktos ierobežojumus,  iepriekš gan sazinoties pa tālruni 20266272 . Taču zinot, ka šoreiz drukātā žurnāla ceļš līdz lasītājiem būs lēnāks un paies ilgāks laiks līdz tas nonāks savu lasīt..

Lasīt vairāk!
DEXCOM ONE NEPĀRTRAUKTA GLIKOZES LĪMEŅA UZRAUDZĪBA REĀLLAIKĀ TAGAD ARĪ LATVIJĀ

DEXCOM ONE NEPĀRTRAUKTA GLIKOZES LĪMEŅA UZRAUDZĪBA REĀLLAIKĀ TAGAD ARĪ LATVIJĀ

Jauna revolucionāra sistēma nepārtrauktai glikozes līmeņa uzraudzībai reāllaikā ir vienkāršs diabēta kontroles veids par pieejamu cenu   Rīga, 29.09.2021. DexCom, Inc. (NASDAQ:DXCM), pasaules līderis reāllaika nepārtrauktas glikozes līmeņa uzraudzības (NGLU) jomā, šodien paziņoja par Dexcom ONE izlaišanu Latvijā. Tā ir jauna diabēta pārvaldības sistēma cilvēkiem ar diabētu no divu gadu vecuma. Dexcom ONE ir neliels pie ķermeņa piestiprināms sensors un raidītājs, kas mēra glikozes daudzumu asinīs un, izmantojot bezvadu savienojumu, nosūta reāllaika mērījumu..

Lasīt vairāk!
Žurnāls Saule 75

Žurnāls Saule 75

Priecājamies visiem darīt zināmu, ka žurnāla “Saule” Nr. 75 jau devies pie saviem lasītājiem. To iespējams saņemt novadu diabēta biedrībās, kā arī Rīgas Diabēta biedrībā , Rīgā Daugavgrīvas ielā 68A, kur viegli nokļūt ar sabiedrisko transportu – autobusu Nr. 3 vai Nr. 245A līdz pieturai “Upesgrīvas iela”, iepriekš sazinoties pa tālruni 20266272. Laikā, kad ir pieejama droša un efektīga aizsardzība pret COVID saslimšanu vai vismaz vieglāku slimības gaitu un speciālisti brīdina par atkārtotu saslimšanas vilni pavisam drīz rudens pusē, ..

Lasīt vairāk!
Kāpēc svarīgi vakcinēties pret COVID 19 saslimšanu

Kāpēc svarīgi vakcinēties pret COVID 19 saslimšanu

Vakcinācija pret COVID 19 infekciju ir sabiedrībā aktuāls jautājums. Kāpēc personām ar cukura diabētu vakcinēties  pret COVID 19 saslimšanu ir īpaši svarīgi? Lai cilvēkiem ar cukura diabētu rastos lielāka izpratne par vakcinācijas svarīgo lomu saslimstības un nopietnu komplikāciju mazināšanā,  Veselības ministrijas un Nacionālā veselības dienesta tiešsaites sarunu ciklā 2. septembra tēma “Vakcinācija pret COVID 19 un cukura diabēts” . Neskaidros iedzīvotāju jautājumus par vakcīnām un vakcinēšanās drošumu, par vakcīnu ietekmi..

Lasīt vairāk!
Gatavojies rudenim! Kādi vitamīni ir būtiski organismam?

Gatavojies rudenim! Kādi vitamīni ir būtiski organismam?

Gada vēsais laiks pārsteidza agrāk, nekā gaidīts, un tagad, ieskatoties kalendārā, ir skaidrs – rudens vairs nav aiz kalniem. Kā ikvienam, arī personai ar diabētu ir būtiski uzņemt trūkstošos vitamīnus un minerālvielas, lai rudeni un ziemu aizvadītu bez liekām raizēm. Lasi rakstu un uzzini, kādiem vitamīniem dot priekšroku un kā sagatavoties gaidāmajam rudenim! Atbalsti savu imūnsistēmu! Pareizais uzturvielu līdzsvars organismā var palīdzēt stiprināt imūnsistēmu, samazinot rudens un ziemas sezonās ierasto vīrusu ietekmi uz cilvēku. Mūsu imunitāte darbojas kā s..

Lasīt vairāk!