Zvani uz bezmaksas informatīvo tālruni 
un uzzini vairāk par valsts garantēto veselības aprūpi!

8000 1234

Dažādi

Reģioni

Reģioni

                  Biedrības nosaukums Biedrības adrese Kontakt tālrunis   Latvijas Bērnu un jauniešu Diabēta biedrība Valguma iela 31a - 5, Rīga, LV 1048 Ināra Pužule Tālr. 67601549, 29484909 bernudiab@gmail.com www.bernudiabets.lv     Dobeles Diabēta biedrība   Brīvības iela 3, Dobele, LV 3700 Vija Bloka   ..

Lasīt vairāk!
Pasaules Diabēta Diena (WDD)

Pasaules Diabēta Diena (WDD)

Pasaules Diabēta Diena (WDD) Starptautiskā Diabēta Federācija katru gadu rīko Pasaules Diabēta dienu, kura tiek atzīmēta 14. novembrī - Frederika Bantinga (Frederick Banting) dzimšanas dienā. Frederiks Bantings kopā ar Čarlzu Bestu 1921. gada oktobrī radīja ideju par insulinu. Sākot no 1991. gada šo dienu atzīmē vairāk nekā 350 miljoni cilvēku visā pasaulē. Katru gadu Pasaules Diabēta dienas pasākumi tiek koncentrēti ap kādu noteiktu tēmu. Katra no tām sīkāk aplūko kādu konkrētu aspektu kas saistīts ar diabētu un diabēta slimniekiem. Aizvadīto gadu tēmas: 2015 ..

Lasīt vairāk!
Sadarbības veicināšana starptautiskos NVO tīklos

Sadarbības veicināšana starptautiskos NVO tīklos

Lai veicinātu LDF un biedru dalību starptautiskos NVO tīklos, dalītos pieredzē un dibinātu kontaktus, projekta ietvaros biedrību pārstāvjiem paredzēts piedalīties diabēta organizāciju pasākumos. No 2015. gada 14. līdz 18. septembrim Eiropas Diabēta Izpētes asociācijas (EASD) 51. kongresa Diabēta organizāciju ciematiņā (Patient Village) Stokholmā projekta ietvaros piedalījās pārstāvji no Dobeles un Rīgas Diabēta biedrībām. galerijas modulis  

Lasīt vairāk!
LDF biedru, aktīvistu un brīvprātīgo apmācības

LDF biedru, aktīvistu un brīvprātīgo apmācības

Apmācību cikls ar mērķi stiprināt federācijas biedru savstarpējo sadarbību, zināšanas par  līdzdalību lēmumu pieņemšanas procesā, palielināt biedru kapacitāti.  Apmācības nodrošināja Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) tās direktores R. Pīpiķes personā.  2015. gada 24. janvārī viesnīcas AVALON konferenču zālē diabēta biedrību vadītāji un aktīvisti pulcējās uz informatīvu semināru, lai vairāk uzzinātu par Latvijas Diabēta federācijas projekta “Latvijas Diabēta federācijas sociālās rehabilitācijas pakalpojumu attīstība" aktivitātēm un t..

Lasīt vairāk!
Sadarbība ar projekta partneri – Norvēģijas Diabēta asociāciju

Sadarbība ar projekta partneri – Norvēģijas Diabēta asociāciju

Norvēģijas Diabēta asociācija dibināta 1948. gadā un ir viena no vecākajām diabēta organizācijām Eiropā. Daudzu gadu laikā uzkrājusi pozitīvu pieredzi biedrības darbā, risina personām ar diabētu aktuālus un būtiskus jautājumus un ieguvusi kompetenci, kas nodrošinājusi organizācijas lomu diabēta aprūpes uzlabošanā Norvēģijā.  Pieredzes apmaiņas seminārs ar Norvēģijas Diabēta asociāciju notika 2015. gada 21. februārī Hotel ASTOR RIGA konferenču zālē.  foto galerija 2016. gada aprīlī plānots otrais pieredzes apmaiņas seminārs Oslo, kur federācijas pārstāvj..

Lasīt vairāk!
Sociālo un darba prasmju attīstības darbnīcas

Sociālo un darba prasmju attīstības darbnīcas

2015. gada vasarā tika organizētas četras Sociālo un darba prasmju attīstības darbnīcas – divas bērniem un jauniešiem ar cukura diabētu projekta ietvaros organizēja Latvijas Bērnu un Jauniešu diabēta biedrība un divas pieaugušajiem organizēja Tukuma reģionālā Diabēta biedrība un Ludzas Diabēta biedrība.   No 27. līdz 30. jūlijam Ludzas novada "Cirsmas ezerkrastā" (pieaugušajiem). No 1. līdz 9. augustam Ozolnieku novada "Ānes muižā" (bērniem). No 17. līdz 21. augustam Ozolnieku novada "Ānes muižā" (pieaugu&..

Lasīt vairāk!