Zvani uz bezmaksas informatīvo tālruni 
un uzzini vairāk par valsts garantēto veselības aprūpi!

8000 1234

 • Vai Tu esi
  Vai Tu esi riska grupā?
 • Kongress
  Kongress 2020
 • Žurnāls
  Žurnāls "Saule"
 • Par
  Par COVID-19
Sākumlapa
Aicinām savā pulkā ikvienu, kas dzīvo vai vēlas dzīvot ar atziņu – 

„Diabēts nav slimība, bet dzīves veids”. 

Ikviens, kas gatavs dalīties ar savu diabēta pieredzi un iegūt jaunas ierosmes, diabēta biedrībā atradīs atbalstu un izpratni. 
 
Kļūsti mūsu biedrs, ja piekrīti, ka tikai kopējiem spēkiem varam risināt tās problēmas, kas saistītas ar veselības aprūpi un finansējuma palielinājumu valsts apmaksātiem medikamentiem un cukura paškontroles līdzekļiem!
Dr. Med Indra Štelmane, Federācijas prezidente

Aktualitātes

Kā sauļoties, nenodarot sev pāri

Kā sauļoties, nenodarot sev pāri

Vasara ir klāt – garas dienas, saule, karstums… Saule un tās ietekme vasarā ir tiešām spēcīga – to var manīt krāšņajās pļavās un ziedos, priecīgajās sejās, siltajā ūdenī. Saules starojums dod arī iespēju organismam ražot D vitamīnu. Lai gan ir jauki noķert saulīti un iegūt arī vasarīgo iedegumu, tomēr pārmērīga saules ietekme var būt kaitīga ik vienam. Turpinājumā lasi, no kā jāuzmanās personām ar diabētu šajā saulainajā vasarā un kā pareizāk un drošāk sauļoties.       Sauļošanās – no kā jāuzmanās Pers..

Lasīt vairāk!
Sākta projekta īstenošana

Sākta projekta īstenošana

Latvijas Diabēta federācija uzsākusi Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” atbalstīta projekta “Kopā radīt iespējas” , projekta Nr. 2020.LV/NVOF/MIC/025,  īstenošanu. Programma „NVO fonds” finansēta no Kultūras ministrijai piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem. Programmu administrē Sabiedrības integrācijas fonds. Projekts “Kopā radīt iespējas” tiek īstenots ar mērķi stiprināt diabēta biedrību sadarbību Latvijā un Baltijas valstīs, veicināt sabiedrības aktivitāti un iesaistīšanos sab..

Lasīt vairāk!
Kas jāzina par COVID-19, ja Jums ir diabēts

Kas jāzina par COVID-19, ja Jums ir diabēts

Kā liecina dati, ko aplūkojām arī iepriekšējā rakstā https://ej.uz/Covid19UnDiabets, Covid-19 ir lielāks apdraudējums personām ar jau esošām veselības problēmām, tajā skaitā arī personām ar diabētu ir lielāks risks saskarties ar smagākām komplikācijām vai pat nāvi. Covid-19 ir jauns koronavīrusa paveids, un pētnieki joprojām pēta, kā tie ietekmē imunitāti. Tomēr ir skaidri zināms fakts, ka diabēta pacienta veselība ir pakļauta lielākam riskam arī citos saslimšanas gadījumos – gripa, infekcija utml. Jautājums ir kāpēc? Augsts cukura līmenis asinīs var traucēt balto..

Lasīt vairāk!

Digitālā dienasgrāmata

ienākt!

Digitālā dienasgrāmata izstrādāta sadarbībā ar: