Zvani uz bezmaksas informatīvo tālruni 
un uzzini vairāk par valsts garantēto veselības aprūpi!

8000 1234

 • Vai Tu esi
  Vai Tu esi riska grupā?
 • Par
  Par COVID-19
 • Žurnāls
  Žurnāls Saule
 • DIABETES &COVID 19
  DIABETES &COVID 19 SURVEY
Sākumlapa
Aicinām savā pulkā ikvienu, kas dzīvo vai vēlas dzīvot ar atziņu – 

„Diabēts nav slimība, bet dzīves veids”. 

Ikviens, kas gatavs dalīties ar savu diabēta pieredzi un iegūt jaunas ierosmes, diabēta biedrībā atradīs atbalstu un izpratni. 
 
Kļūsti mūsu biedrs, ja piekrīti, ka tikai kopējiem spēkiem varam risināt tās problēmas, kas saistītas ar veselības aprūpi un finansējuma palielinājumu valsts apmaksātiem medikamentiem un cukura paškontroles līdzekļiem!
Dr. Med Indra Štelmane, Federācijas prezidente

Aktualitātes

1. tipa diabēts un mentālā veselība – kādi draudi pastāv?

1. tipa diabēts un mentālā veselība – kādi draudi pastāv?

1. tipa diabēts ir pastāvīga, visu diennakti klāt esoša slimība, kas tās slimniekam var izraisīt dažādas sajūtas. Cilvēki var piedzīvot dusmas, skumjas, vilšanos, raizes vai nomāktību dienām, nedēļām un pat mēnešiem ilgi. Tiem cilvēkiem, kuriem ir konstatēts 1. tipa diabēts, ir augstāks mentālās (garīgās) veselības problēmu, tostarp depresijas un trauksmes, risks. Mentālā veselība iekļauj emocionālos, psiholoģiskos un sociālās labklājības faktorus. Tā ietekmē mūsu domāšanu, emocijas un uzvedību. Tā arī palīdz noteikt, kā mēs adaptējamies stresa situācijām, attiecami..

Lasīt vairāk!
Kas jāzin par menopauzi

Kas jāzin par menopauzi

Menopauze sievietēm var raisīt dažādas mulsinošas emocijas. Tās laikā var rasties nepatīkami simptomi, par kuriem sievietes pat nenojauš – pie tā vainojama šī dzīves pāreja. Daudzas sievietes neapzinās arī to, ka simptomi var rasties vēl gadiem pirms pašas menopauzes. Ja šādā dzīves posmā klāt pievieno arī diabētu, šī neskaidrība un mulsums var palielināties, jo daži simptomi ir raksturīgi gan menopauzei, gan diabētam. Kas jāzina diabēta slimniecēm, tuvojoties menopauzes laikam? Kas? Ko? Kā? – Atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem! &n..

Lasīt vairāk!
Kā ietaupīt naudu, bet ēst veselīgi ziemā: 4 noderīgi padomi

Kā ietaupīt naudu, bet ēst veselīgi ziemā: 4 noderīgi padomi

Kā ietaupīt naudu, bet nezaudēt veselīgos ieradumus ziemas laikā? Šāds jautājums ir aktuāls ne vienai vien personai ar diabētu. Lai palīdzētu Tev plānot ikdienas tēriņus, laiks mainīt paradumus un ieviest noderīgus risinājumus, kas palīdzēs arī ietaupīt! 1. Plāno pirms dodies uz veikalu Pirms došanās uz veikalu, lai iepirktu pārtikas produktus, veic vairākas darbības, lai iepirktos pēc iespējas efektīvāk: paredzi budžetu. Nosaki noteiktu naudas summu, piemēram, nedēļas griezumā, kuras ietvaros iegādāties pārtikas preces. Tas palīdzēs gan plānot tēriņus, gan ierobežot ..

Lasīt vairāk!

Digitālā dienasgrāmata

ienākt!

Digitālā dienasgrāmata izstrādāta sadarbībā ar: