Zvani uz bezmaksas informatīvo tālruni 
un uzzini vairāk par valsts garantēto veselības aprūpi!

8000 1234

 • Pasaules
  Pasaules Diabēta Diena
 • Vai Tu esi
  Vai Tu esi riska grupā?
 • Zini savu
  Zini savu HbA1c skaitli?
 • Žurnāls
  Žurnāls "Saule"
Sākumlapa
Aicinām savā pulkā ikvienu, kas dzīvo vai vēlas dzīvot ar atziņu – 

„Diabēts nav slimība, bet dzīves veids”. 

Ikviens, kas gatavs dalīties ar savu diabēta pieredzi un iegūt jaunas ierosmes, diabēta biedrībā atradīs atbalstu un izpratni. 
 
Kļūsti mūsu biedrs, ja piekrīti, ka tikai kopējiem spēkiem varam risināt tās problēmas, kas saistītas ar veselības aprūpi un finansējuma palielinājumu valsts apmaksātiem medikamentiem un cukura paškontroles līdzekļiem!
Dr. Med Indra Štelmane, Federācijas prezidente

Aktualitātes

Pasaules diabēta dienā konsultēs par diabēta riskiem

Pasaules diabēta dienā konsultēs par diabēta riskiem

Atzīmējot Pasaules diabēta dienu, Latvijas Diabēta federācija šā gada 14.novembrī aicina iedzīvotājus uz informatīvo pasākumu tirdzniecības centrā "Galerija Centrs", Rīdzenes ielā, Vecrīgā, no pl. 16.00 līdz 18.00. Pasākuma laikā būs iespējams saņemt kuponus bezmaksas cukura līmeņa pārbaudei asinīs, konsultēties ar ārstu – endokrinologu par diabēta riskiem un uztura speciālistu par veselīgu uzturu, kā arī saņemt informatīvos materiālus par diabēta pazīmēm un profilaksi. “Šobrīd Latvijā ir vairāk nekā 84 tūkstoši reģistrētu diabēta pacientu, taču..

Lasīt vairāk!
Diabēta diena 2016

Diabēta diena 2016

14.Novembrī kā katru gadu  atzīmēsim Pasaules Diabēta dienu. Šī gada Diabēta dienas tēma ir "Diabēts un acis" tā aicinot pievērst vairāk uzmanības paaugstinātā cukura izpausmēm acīs. Diabēta retinopātija ir nopietnākā diabēta komplikācija, kas var novest pie redzes traucējumiem un pat akluma. Regulāri pārbaudot  acs dibenu (tīkleni) caur paplašinātām acs zīlītēm pie acu ārsta, var savlaicīgi konstatēt pirmās izmaiņas, novērst to progresēšanu vai nepieciešamības gadījumā ārstēt. Latvijā pēc Cukura Diabēta slimnieku Reģistra datie..

Lasīt vairāk!
Informācija vecākiem

Informācija vecākiem

Latvijas bērnu un jauniešu diabēta biedrība organizē informācijas dienu, veltītu Pasaules diabēta dienai ar vadmotīvu „ Diabēts un acis ” š.g. 12. novembrī. Pasākuma sākums plkst. 10. 00 Rīgas skolēnu pils zālē , (III st.) Kr. Barona ielā 99. (Jābrauc ar 6. tramvaju līdz pieturai Daugavas sporta nams.) 10.00 – 11.00 -  tikšanās ar firmu pārstāvjiem. Firmu piedāvāto medikamentu un palīglīdzekļu prezentācija.     Darba kārtība:  11.00 – 12.00   - grāmatas “..

Lasīt vairāk!

Digitālā dienasgrāmata

ienākt!

Digitālā dienasgrāmata izstrādāta sadarbībā ar: