Zvani uz bezmaksas informatīvo tālruni 
un uzzini vairāk par valsts garantēto veselības aprūpi!

8000 1234

 • Vai Tu esi
  Vai Tu esi riska grupā?
 • Kongress
  Kongress 2020
 • Žurnāls
  Žurnāls "Saule"
 • Par
  Par COVID-19
Sākumlapa
Aicinām savā pulkā ikvienu, kas dzīvo vai vēlas dzīvot ar atziņu – 

„Diabēts nav slimība, bet dzīves veids”. 

Ikviens, kas gatavs dalīties ar savu diabēta pieredzi un iegūt jaunas ierosmes, diabēta biedrībā atradīs atbalstu un izpratni. 
 
Kļūsti mūsu biedrs, ja piekrīti, ka tikai kopējiem spēkiem varam risināt tās problēmas, kas saistītas ar veselības aprūpi un finansējuma palielinājumu valsts apmaksātiem medikamentiem un cukura paškontroles līdzekļiem!
Dr. Med Indra Štelmane, Federācijas prezidente

Aktualitātes

Žurnāls “Saule”Nr. 72 zināt gribošiem lasītājiem

Žurnāls “Saule”Nr. 72 zināt gribošiem lasītājiem

Pie saviem lasītājiem dodas žurnāla “Saule” jaunais izdevums Nr. 72. Šoreiz jau tā pirmā lappuse uzrunā un liek aizdomāties katram lasītājiem par savu valodu un runas veidu, kas, kā zināms, atspoguļo mūsu domāšanu. Vai apzināmies vārda spēku? Vai esam apzināti savas runas kontrolē? Kā parasti žurnāla  lappusēs -  aktuāla un noderīga informācija gan par bērnu ar diabētu vecāku centieniem, gan padomi un speciālistu ieteikumi. Turpinām sarunu par mikrobiomu, šoreiz saistībā ar 2. tipa diabētu, atgādinām par ketonvielām, pēdu kopšanu un publi..

Lasīt vairāk!
Aicinām piedalīties seminārā Rēzeknē

Aicinām piedalīties seminārā Rēzeknē

Aicinām piedalīties seminārā Rēzeknē, kas tiek īstenots projekta  “Kopā radīt iespējas” , Nr. 2020.LV/NVOF/MIC/025 ietvaros ar Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” finansējumu no Kultūras ministrijas piešķirtiem līdzekļiem Sabiedrības integrācijas fonda vadībā. Semināru organizē Latvijas Diabēta federācija sadarbībā ar Rēzeknes diabēta biedrību un aicināti piedalīties diabēta biedrības un citu biedrību biedri, kā arī jebkurš interesents. Seminārs “Kā neļaut diabētam sevi kontrolēt” notiks 24. jūlijā plkst. 11 RĒZEK..

Lasīt vairāk!
Kā sauļoties, nenodarot sev pāri

Kā sauļoties, nenodarot sev pāri

Vasara ir klāt – garas dienas, saule, karstums… Saule un tās ietekme vasarā ir tiešām spēcīga – to var manīt krāšņajās pļavās un ziedos, priecīgajās sejās, siltajā ūdenī. Saules starojums dod arī iespēju organismam ražot D vitamīnu. Lai gan ir jauki noķert saulīti un iegūt arī vasarīgo iedegumu, tomēr pārmērīga saules ietekme var būt kaitīga ik vienam. Turpinājumā lasi, no kā jāuzmanās personām ar diabētu šajā saulainajā vasarā un kā pareizāk un drošāk sauļoties.       Sauļošanās – no kā jāuzmanās Pers..

Lasīt vairāk!

Digitālā dienasgrāmata

ienākt!

Digitālā dienasgrāmata izstrādāta sadarbībā ar: