Zvani uz bezmaksas informatīvo tālruni 
un uzzini vairāk par valsts garantēto veselības aprūpi!

8000 1234

 • Vai Tu esi
  Vai Tu esi riska grupā?
 • Par
  Par COVID-19
 • Žurnāls
  Žurnāls Saule
 • DIABETES &COVID 19
  DIABETES &COVID 19 SURVEY
Sākumlapa
Aicinām savā pulkā ikvienu, kas dzīvo vai vēlas dzīvot ar atziņu – 

„Diabēts nav slimība, bet dzīves veids”. 

Ikviens, kas gatavs dalīties ar savu diabēta pieredzi un iegūt jaunas ierosmes, diabēta biedrībā atradīs atbalstu un izpratni. 
 
Kļūsti mūsu biedrs, ja piekrīti, ka tikai kopējiem spēkiem varam risināt tās problēmas, kas saistītas ar veselības aprūpi un finansējuma palielinājumu valsts apmaksātiem medikamentiem un cukura paškontroles līdzekļiem!
Dr. Med Indra Štelmane, Federācijas prezidente

Aktualitātes

14. novembris – Pasaules diabēta diena

14. novembris – Pasaules diabēta diena

Pasaules diabēta diena ik gadu tiek atzīmēta 14. novembrī. Lai arī 2020. gads nesis virkni izmaiņu cilvēku dzīvēs, Pasaules diabēta diena tiek atzīmēta arī šogad, tādējādi turpinot veicināt cilvēku izpratni par diabētu. Pasaules diabēta diena: cīņa ar nopietnu slimību Pēdējās desmitgadēs diabēta izplatība ir pieaugusi, un šobrīd pasaulē apmēram 422 miljoniem iedzīvotāju ir konstatēta saslimšana ar to. Diabēts ir hroniska slimība, kurai raksturīgs paaugstināts glikozes (cukura) līmenis asinīs. Tas laika gaitā nopietni var ietekmēt sirdi, asinsvadus, acis, nieres un ne..

Lasīt vairāk!
Aicinām uz atklātu sarunu par diabētu

Aicinām uz atklātu sarunu par diabētu

Aicinām uz pirmo “Atklāto sarunu par diabētu”, kas notiks 29.oktobrī plkst.18.00 tiešraidē Facebook tiešsaitē! Sarunā piedalīsies BKUS diabēta aprūpes māsa Ilze Veilande, IDF jauno līderu programmas absolvente, topošā daktere Diāna Andrejeva, Limbažu Diabēta biedrības vadītāja Ņina Tauriņa, Valerijs Džuranovičs un @Diabēts ģimenē Landa Jaunzema. Atklātā sarunā zinātniski un iz dzīves runāsim par to: ►Kas ir diabēts un kā ar to dzīvo? ►Kāda loma ir diabēta aprūpes māsai? ►Ģimene, sabiedrība un valsts - kādu atbalstu sagaida cilvēks ar diabētu? ►Kādu atbals..

Lasīt vairāk!
Piedalies aptaujā!

Piedalies aptaujā!

Piedalies aptaujā!   Pašreizējā pandēmija radīja būtiskas izmaiņas, ierobežoja ikdienas aktivitātes un nepietiekamu piekļuvi veselības aprūpei. Tā radīja milzīgu slogu cilvēkiem, kuri dzīvo ar cukura diabētu.    Jaunākie pētījumi arī ir parādījuši, ka cilvēkiem, kuri slimo ar diabētu, ir lielāks smagu komplikāciju rašanās risks no COVID-19, un skaitļi diemžēl liecina, ka cilvēki, kas slimo ar diabētu un saslimst ar..

Lasīt vairāk!

Digitālā dienasgrāmata

ienākt!

Digitālā dienasgrāmata izstrādāta sadarbībā ar: